Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego

Odbiór świadectwa.

Dzień  dobry, chciałabym przypomnieć, że nasza klasa z podręczników rozlicza się dopiero we wrześniu, dlatego proszę, aby zabezpieczyli Państwo książki na czas wakacyjny w taki sposób, aby bez problemu je zwrócić do biblioteki na początku nowego roku szkolnego i otrzymać te, które będą potrzebne w klasie piątej. Kluczyki również zostają na czas wakacji u Państwa dzieci, prawdopodobnie szafki w klasie piątej nie będą wymieniane.

Jeśli chodzi o odbiór świadectwa szkolnego  to jest on planowany na przyszły piątek, wstępnie w godz.10-10.30 dla naszej klasy. Bardzo proszę, aby koniecznie dzieci przychodząc odebrać świadectwo zadbały o bezpieczeństwo swoje i innych m.in. poprzez zakrywanie ust i nosa, utrzymanie odpowiedniej odległości  między sobą. W żadnym wypadku dzieci nie mogą przychodzić w parach, w grupach. Na teren szkoły rodzice nie mogą wejść, lecz tylko zaczekać przed budynkiem. Uczniowie przed wejściem do szkoły (od strony byłego gimnazjum) są zobowiązani do dezynfekcji rąk i zostanie im zmierzona temperatura, w przypadku gdy będzie ona podwyższona, uczeń nie zostanie wpuszczony do środka.

W związku z powyższym, uroczyste zakończenie roku szkolnego nie odbędzie się, a nasze wyjście na lody również musi zostać przełożone.

Pozdrawiam Serdecznie A.Pilarczyk